Skip to content Skip to footer
hakkımızda

Her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

Demcon Yapı

Demcon Yapı yurtiçi ve yurtdışında kazandığımız 15 yıllık özel sektör inşaat tecrübesi ve bilgi birikimi ile inşaat sektörüne yönelik müteahhitlik, mimarlık & mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

Uzman teknik kadromuz ile projelerinizde işlevsel, ekonomik, konfor ve kalite kriterlerini göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Demcon Yapı, mimarlık & mühendislik ve müşavirlik hizmetleri kapsamında isterseniz ruhsat projelerinin hazırlanması, keşif ve metrajların çıkarılması, teknik şartname ve sözleşme taslağının hazırlanması, İhale dosyalarının hazırlanması ile işin ihaleye çıkarılması ve sözleşme imzalanması gibi hizmetleri sizler için vermektedir.

Demcon Yapı markası olan Kentselist ile 6306 sayılı ‘”Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi’” kanunu kapsamında kentsel dönüşüm hizmeti almak isteyen özel-kamu kurum ve kuruluşlarına kentsel dönüşüm, gayrimenkul danışmanlık, mimarlık & mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermektedir. Kentselist isterseniz ruhsat projelerinin hazırlanması, metraj ve keşiflerin çıkarılması, İhale dosyalarının, teknik şartname ile sözleşme taslağının hazırlanması hizmetlerini vermektedir. Kentselist alanında uzman kadrosu ile kentsel dönüşüm hizmetlerinin tüm aşamalarını sizler için takip etmektedir.

Demcon Yapı diğer bir markası olan Scaforms iskele ve kalıp sistemleri ile inşaat sektörüne yönelik yeni ve ikinci el inşaat iskelesi ve kalıp malzemeleri alımı-satımı ile kiralama, kurulum-söküm ve projelendirme hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Firmamız kurulduğu günden itibaren doğruluk ve dürüstlük prensibi ile hızlı, ekonomik, kaliteli ve güvenli çalışmayı ilke edinip başladığımız her projeyi zamanında ve yüksek müşteri memnuniyeti ile bitirip teslim etmeyi kuruluş hedefi olarak benimsemiştir.

Vizyonumuz

Başarının; yeniliklere açık, deneyimli, başarı odaklı teknik kadro ve çözüm ortaklarıyla birlikte çalışmaktan geçtiği inancındayız. Bu inançla Türkiye ve yurtdışında hizmet veren başarılı inşaat firmalardan biri olmayı vizyonumuz olarak görmekteyiz.

Değerlerimiz

Üstlendiğimiz projelerde doğruluk ve dürüstlük prensiplerinin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Bu değerlerimize bağlı çalıştığımızda ise sektördeki istediğimiz başarıya kalıcı olarak ulaşacağımızı biliriz.