Skip to content Skip to footer

16 Mayıs 2012 tarihinde yürürlüğe girmiş bulunan 6306 Sayılı ‘’Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi’’ kanunu çerçevesinde Demcon Yapı markası olan Kentselist Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri vermeye başlamıştır.

Bina ve arsası için 6306 sayılı kanunundan yararlanmak isteyen hak sahiplerinin süreçlerini sorunsuz bir şekilde kanuna ve usulüne uygun olarak gerekli tüm başvuru aşamalarını sizin yerinize yapıp takip etmekte, arsanız için optimum şekilde avan ve ruhsat projelerin hazırlanması, teknik şartname ve sözleşme taslağının hazırlanması, müteahhit seçilmesi, sözleşme imzalanması ve inşaat ruhsat projelerinin takibi, inşaat başlangıcı ve sonrası sizlere danışmanlık hizmetleri Kentselist tarafından yapılmaktadır.

Kentselist proje başlangıcıyla birlikte siz maliklerin yanında olmaya devam etmekte olup projenin ilerleme ve süreç takibini yapmakta ve sizlere düzenli olarak raporlama yapmaktadır. Detaylı bilgi ve hizmetlerimiz için www.kentselist.com web adresimizi ziyaret edip bizimle irtibata geçebilirsiniz.